HAKKIMIZDA

7Z7A67311974 yılında Antalya’da doğdum ve ilkokul, ortaokul, lise eğitimlerimi Antalya’da aldım. 1992-1999 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde okuduktan sonra 2000-2005 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlığı eğitimimi tamamladım.

Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneğinde Nöralterapi ve Şelasyon-Detoksifikasyon eğitimlerini, Yıldırım Beyazıd Üniversitesinde Ozon Terapi eğitimini, Bireysel Tamamlayıcı Tıp Derneğinde Toksisite ve Tedavisinde Bütüncül Yaklaşımlar ve de PRP_CGF ile tedaviler konusunda eğitimlere katıldım. Bu eğitimlere ek olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Akupunktur eğitimini tamamladım, hala fonksiyonel tıp eğitim ve seminerlerine katılarak edindiğim tüm bilgilere yenilerini eklemeye devam etmekteyim.

2016 yılından bugüne yeni bir bakış açısı ve yeni teknikler ile tüm danışanlarıma bütüncül tedaviler ile sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyorum.

Verdiğim hizmetler devam ederken, yeni ve keşfedilmemiş bilgilere yönelik yeni eğitimler almayı sürdürüyorum.

Bir insan ve hekim olarak şunu söyleyebilirim; bilgi uçsuz bucaksızdır ve her yeni yöntem bir umuttur ve iyileşmeye hizmet etmenin hazzı tarifsizdir.

İnsanların yaşamlarına katkı sağladığım için mutluyum.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
BELGELERİMİZ
İncelemek İçin Tıklayınız.